Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket impact doors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 20.00.394P impact doors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational 20.00.394P 7 Inch Door Gasket Scc with 470mm x 500mm dimensions
| Fits with Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 20.00.394P |
| Manufacturer Part # | 20.00.394P |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 19" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 20.00.394P Door Gasket 470mm X 500mm (18.5" X 19.7")
