RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 2-WI-MBS cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 2-WI-MBS 1 Inch Inclined Rack Black Corrosion Resistant
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 2-WI-MBS |
| Manufacturer Part # | 2-WI-MBS |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 2-WI-MBS Rack 2 Bx Inclined Black W/o C