RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-935 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-935 23 Inch Gasket Warmer Door Stainless Steel for Refrigeration
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-935 |
| Manufacturer Part # | 2-935 |
| Height | 2.7" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 24.4" |
| Weight | 1.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-935 Gasket Warmer Door (23 X 28 3/4) Dart /
