RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-828GASKET pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-828GASKET 23 1/16 Inch Gasket Glass Lid Commercial Refrigeration Seal
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-828GASKET |
| Manufacturer Part # | 2-828GASKET |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-828GASKET Gasket Glass Lid 72 (23 1 5/16 X 67 1/4)