Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator aftermarket pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Continental Refrigerator units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Continental Refrigerator 2-814S pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-814S 7 1/2 Inch Gasket Drawer for Refrigeration Applications
| Fits with Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-814S |
| Manufacturer Part # | 2-814S |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-814S Gasket Drawer 7 1/2" X 21 9/16"