RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-799 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-799 Gasket 34 5/8 Inch x 29 3/4 Inch Roll for Refrigerators
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-799 |
| Manufacturer Part # | 2-799 |
| Height | 5.1" |
| Width | 10.75" |
| Depth | 18.8" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-799 Gasket Half Door (34 5/8 X 29 3/4) Roll