RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-787 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-787 7 15/16 Inch Gasket Milk Cooler Rubber Seal for Dairy
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-787 |
| Manufacturer Part # | 2-787 |
| Height | 1.95" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-787 Gasket Milk Cooler (56 5/8 X 7 15/16) 3
