RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-786 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-786 5 5/8 Inch Gasket Rubber Milk Cooler Seal
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-786 |
| Manufacturer Part # | 2-786 |
| Height | 2.7" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-786 Gasket Milk Cooler (47 5/8 X 7 15/16) 3
