RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-783 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-783 56 5/8 Inch Gasket to Milk Cooler Rubber Durable
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-783 |
| Manufacturer Part # | 2-783 |
| Height | 2.8" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-783 Gasket Milk Cooler (56 5/8 X 14 7/16) 3
