RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-745XHWG reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-745XHWG 67.6875 Inch Gasket Glass Door Rubber Sealing Component
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-745XHWG |
| Manufacturer Part # | 2-745XHWG |
| Height | 4.15" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 19.8" |
| Weight | 1.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-745XHWG Gasket Glass Door 67.6875x30.5x0.5
