RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-744G reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-744G 11 Inch Gasket EPDM Rubber for Half Glass Doors
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-744G |
| Manufacturer Part # | 2-744G |
| Height | 1.6" |
| Width | 11.25" |
| Depth | 19.85" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-744G Gasket Half Glass Door (23 1/4 X 29) Ha
