RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-738G pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-738G 9 Inch Tempered Glass Door Gasket for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-738G |
| Manufacturer Part # | 2-738G |
| Height | 2.05" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 22.8" |
| Weight | 7.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-738G Gasket Glass Door Extra Wide Long Door