RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-734 pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-734 20 3/4 Inch Gasket Glass Door Rubber Compatible Commercial
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-734 |
| Manufacturer Part # | 2-734 |
| Height | 4.4" |
| Width | 10.9" |
| Depth | 18" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-734 Gasket Glass Door (20 3/4" X 59 5/8") L
