RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-730WIPER pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-730WIPER Gasket 60 Inch Sliding Glass Door Seal for Refrigeration
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-730WIPER |
| Manufacturer Part # | 2-730WIPER |
| Height | 1.85" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-730WIPER Gasket Sgd Wiper (60")
