RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-730GASKET reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-730GASKET 1.75 Inch Gasket Bumper Ideal for Refrigeration
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-730GASKET |
| Manufacturer Part # | 2-730GASKET |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 55.5" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-730GASKET Gasket Sgd Bumper (55 3/8) 2
