Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius aftermarket uninsulated beverage dispensers.
- Engineered to match existing Cornelius units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cornelius 2-726 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 2-726 21 3/8 Inch Length Magnetic Dart Gasket Synthetic Rubber
| Fits with Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-726 |
| Manufacturer Part # | 2-726 |
| Height | 3" |
| Width | 22" |
| Depth | 30" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-726 Length 21 3/8", 543 Mm, Width 29 1/2", 749 Mm, Gasket Type 4 Sided Magnetic Dart
