RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-725 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-725 18 1/4 Inch Gasket for Dart and Ma Refrigerators
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-725 |
| Manufacturer Part # | 2-725 |
| Height | 2.3" |
| Width | 8.15" |
| Depth | 19.3" |
| Weight | 1.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-725 Gasket Door (18 1/4 X 24 1/4) Dart / Ma
