Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator aftermarket pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Continental Refrigerator units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Continental Refrigerator 2-711S pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-711S 23 1/8 Inch Gasket Door Sant - Ideal for Commercial Refrigeration
| Fits with Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-711S |
| Manufacturer Part # | 2-711S |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-711S Gasket Door 23 1/8" X 25 1/8" Sant