RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-705S reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-705S 21 1/2 Inch Gasket Door Rubber for Refrigeration
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-705S |
| Manufacturer Part # | 2-705S |
| Height | 2.35" |
| Width | 11.3" |
| Depth | 21.05" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-705S Gasket Door (21 1/2" X 24 1/2") Dart /
