RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator aftermarket pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Continental Refrigerator units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Continental Refrigerator 2-704S pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-704S 10 3/4 Inch Gasket Drawer with Durable EPDM Rubber Black
| Fits with Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-704S |
| Manufacturer Part # | 2-704S |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-704S Gasket Drawer 10 3/4" X 14 1/4"