RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-704S reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-704S 10 3/4 Inch Gasket Door Airtight Seal Dart Style
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-704S |
| Manufacturer Part # | 2-704S |
| Height | 2.85" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 11.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-704S Gasket Door (10 3/4" X 14 1/4") Dart /