RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-688 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-688 29 3/4 Inch Roll In Gasket Door High-grade Rubber
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-688 |
| Manufacturer Part # | 2-688 |
| Height | 3.25" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 28.35" |
| Weight | 1.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-688 Gasket Door (29 3/4" X 72 1/2") Roll In
