Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing CROWN STEAM units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket CROWN STEAM 2-686C faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 2-686C 3/8 Inch Brass Male Connector with Nut and Ferrule
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 2-686C |
| Manufacturer Part # | 2-686C |
| Height | 1.4" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Indonesia |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 2-686C Brass Male Connector 3/8" Mpt X 3/8" Cct Nut & Ferrule.
