RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 2-540-1 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 2-540-1 6.2 Inch Stainless Steel Ice Scoop with Ergonomic Handle
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 2-540-1 |
| Manufacturer Part # | 2-540-1 |
| Height | 3.9" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 2-540-1 Ice Scoop Mfcr 835