RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 2-4379-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 2-4379-01 Pump Outlet Tube 1.9 Inch High-grade Plastic
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 2-4379-01 |
| Manufacturer Part # | 2-4379-01 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 2-4379-01 Pump Outlet Tube
