RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 1504830 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 1504830 0.35 Inch 3 Amp Class CC Fuse Electric Circuit Protection
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1504830 |
| Manufacturer Part # | 1504830 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 1504830 Fuse 3 Amp Class Cc 600v Klkr