Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vita-Mix juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix 15046 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vita-Mix 15046 4.35 Inch Width Electric Circuit Breaker 8 Amp and 16 Amp
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 15046 |
| Manufacturer Part # | 15046 |
| Height | 3.8" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 15046 8 Amp Circuit Breaker / 16 Amp
