Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vita-Mix juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix 15044 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vita-Mix 15044 Width 7.15 Inch Universal Control Board to Upgrade Vita-Mix 15044
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 15044 |
| Manufacturer Part # | 15044 |
| Height | 6.8" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 15044 Kit/universal Control Board/xl
