RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 150426 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 150426 6 Inch Wheel Butter High-Grade Lubricant for Foodservice
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 150426 |
| Manufacturer Part # | 150426 |
| Height | 4.35" |
| Width | 6" |
| Depth | 13.65" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 150426 Wheel Butter Asby