RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 150399 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 150399 Drive Assembly for Food Processing Equipment
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 150399 |
| Manufacturer Part # | 150399 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 30" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 150399 Drive Asby713bg Complete