Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure 15029506 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure 15029506 12-3/16 Inch Wrench for Everpure Filters Plastic Black
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | 15029506 |
| Manufacturer Part # | 15029506 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure 15029506 Color Black, Material Plastic, Length 12-3/16", 310 Mm
