Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1500.1571 Tube Connection Stainless Steel Plumbing OEM Component
Item:
#1514146
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 1500.1571 |
| Manufacturer Part # | 1500.1571 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1500.1571 Tube Connection Stainless Steel Plumbing OEM Component
$68.60
Unit price
/
Unavailable