RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 15.7-706R ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 15.7-706R Clamp Stepless Stainless Steel for Equipment Mounting
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 15.7-706R |
| Manufacturer Part # | 15.7-706R |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 15.7-706R Clamp Stepless Ss
