Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 15-501L cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 15-501L Faucet 6 Inch Spout Low Lead Deck Mount Lever Handle
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 15-501L |
| Manufacturer Part # | 15-501L |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 6.25 lbs |
| Weight | 6.25 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 15-501L Faucet 6in Sgn Spout Dm Lvr Hdl 8in Ctr Low Lead