Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 15-401L 1 Inch Faucet Low Lead Sign Spout Dual Handle - OEM
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 15-401L |
| Manufacturer Part # | 15-401L |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 6.25 lbs |
| Weight | 6.25 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 15-401L Faucet 6" Sgn Spout Dm H Lvr Hdl 4in Ctr Low Lead