RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 15-3229 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 15-3229 39 Inch Top Shelf Dee P Glid OEM Component
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 15-3229 |
| Manufacturer Part # | 15-3229 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 15-3229 Top Shelf 39 Widex17 Dee P Glid