Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 15-302L commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 15-302L 4 Inch Center Low Lead Lever Handle Sign Spout Faucet
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 15-302L |
| Manufacturer Part # | 15-302L |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 6.25 lbs |
| Weight | 6.25 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 15-302L Faucet 8 1/2" Sgn Spout Lvr Hdl 4in Ctr Low Lead