RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 15-2011 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 15-2011 12 Inch Water Booster Electric Stainless Steel Tank with Descriptors
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 15-2011 |
| Manufacturer Part # | 15-2011 |
| Height | 11.55" |
| Width | 11.65" |
| Depth | 16.45" |
| Weight | 10.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 15-2011 Water Booster Sngl Tank Med