RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 15-13138 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 15-13138 12 Inch Condenser Fan Blade D12ccw2 Aluminum with Aerodynamic Design
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 15-13138 |
| Manufacturer Part # | 15-13138 |
| Height | 2.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 15-13138 Condenser Fan Blade #a D12ccw2
