RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt holding and proofing cabinets.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 15-13100 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 15-13100 18 Inch OEM Fan Blade Aluminum for Refrigeration Units
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 15-13100 |
| Manufacturer Part # | 15-13100 |
| Height | 11" |
| Width | 18.7" |
| Depth | 20.4" |
| Weight | 2.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 15-13100 Fan Blade #d21194a2 (5140c)