RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 15-13072 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 15-13072 5.1 Inch Fan Blade OEM Part for Refrigeration Systems
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 15-13072 |
| Manufacturer Part # | 15-13072 |
| Height | 1.25" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 15-13072 Fan Blade 5562cc1815l1 5.562 C
