RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 149934 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 149934 1.95 Inch Idler Gear Stainless Steel for Conveyor Systems
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 149934 |
| Manufacturer Part # | 149934 |
| Height | 1.6" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 4.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 149934 Idler Gear/sprocket