RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 149887-900 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 149887-900 0.95 Inch Black Access Cover for Equipment Panels
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 149887-900 |
| Manufacturer Part # | 149887-900 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 149887-900 Black Access Cover