FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 14962 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 14962 16 Inch Air Diffuser for Henny Penny Scr8 and Scr16 Models
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 14962 |
| Manufacturer Part # | 14962 |
| Height | 11" |
| Width | 16" |
| Depth | 30.75" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 14962 Kit Scr8/scr16/air Difuser