Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Marshall Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Marshall Air 149280 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 149280 Ptfe Release Sheet 18-1/4 to 14-11/16 Inch Black 4 Packs
| Fits with Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 149280 |
| Manufacturer Part # | 149280 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 18.38" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 149280 Ptfe Release Sheet 4/pk, Platen Sheet, 18-1/4" X 14-11/16" Black, Has Looped And Notched Ends., Marshall Air Toaster Ht18 Vt18, Used At Chick-fil-a
