RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 149280 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 149280 2.6 Inch Platen Sheet Stainless Steel 4 Packs with Durable Finish
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 149280 |
| Manufacturer Part # | 149280 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 149280 Kit Platen Sheet 4 Pack
