RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 149132 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 149132 5.75 Inch Grease Hood Backshelf for Commercial Exhaust
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 149132 |
| Manufacturer Part # | 149132 |
| Height | 1.5" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 15.38" |
| Weight | 2.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 149132 Cupgrease Hood Backshelf
