RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 149009 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 149009 1.5 Inch Gas Igniter Hot Surface Stainless Steel 10g
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 149009 |
| Manufacturer Part # | 149009 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 149009 Igniter Hot Surface Ss B 10g
