RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 1489800 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 1489800 1.6 Inch OEM Thermostat with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1489800 |
| Manufacturer Part # | 1489800 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 1489800 Thermostat
