RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 14863 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 14863 7 Inch OEM Kit 980 Gen Mkt Control with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 14863 |
| Manufacturer Part # | 14863 |
| Height | 4.35" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 24.3" |
| Weight | 4.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 14863 Kit 980 Gen Mkt Control
